Bermudy, 1 dolar, 1981

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Bermudy, 1 dolar, 1981

Bermudy, 1 dolar, 1981

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:15:00
337997
Opis: Bermudy - Elżbieta II, 1 dolar, 1981, Llantrisant, Ślub księcia Karola i księżnej Diany
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 28 g, stemple lustrzane, nakład 16.296 sztuk, patyna, mikroryski
Literatura: KM 28a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 76

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  60 zł