Austria, 15 krajcarów, 1694

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 15 krajcarów, 1694

Austria, 15 krajcarów, 1694

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:14:00
338347
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), 15 krajcarów, 1694, Salzburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Probszt 1848, Zöttl 2213

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 159

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł
9)  34 zł
10)  32 zł
11)  30 zł