Austria, 1 korona, 1893

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 1 korona, 1893

Austria, 1 korona, 1893

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:13:00
337842
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 korona, 1893, Wiedeń
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 786

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 121

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  32 zł