Austria, 1 korona, 1893
Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 1 korona, 1893
Cena wylicytowana: 65 zł
337842
Opis: |
Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 korona, 1893, Wiedeń |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Herinek 786 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 121
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 55 zł
4) 50 zł
5) 38 zł
6) 34 zł
7) 32 zł
min |