Austria, floren, 1888

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, floren, 1888

Austria, floren, 1888

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:12:40
337835
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), floren, 1888, Wiedeń
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia na awersie, ale bardzo ładny
Literatura: Herinek 588

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 130

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł