Austria, 5 koron, 1908

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, 5 koron, 1908

Austria, 5 koron, 1908

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:10:40
337840
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 5 koron, 1908, Wiedeń, 60-lecie panowania Franciszka Józefa I
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.97 g, subtelna patyna
Literatura: Herinek 771

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 279

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  185 zł
7)  170 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  120 zł