Austria, talar, 1866 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Austria, talar, 1866 A

Austria, talar, 1866 A

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:09:40
337833
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), talar, 1866 A, Wiedeń
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 475

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 330

1)  620 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  240 zł
7)  220 zł