Antyle Holenderskie, 25 guldenów, 1973

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:07:20
337999
Opis: Antyle Holenderskie - Niderlandy-kolonie - Juliana, 25 guldenów, 1973, Utrecht, 25 lat panowania królowej Juliany
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 42 g, stemple zwykłe, nakład 40.188 sztuk, patyna
Literatura: KM 14

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena szacunkowa: 130 zł
Ilość odsłon: 197

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  105 zł
12)  95 zł