Getto Łódź (1941–1943), FAŁSZERSTWO - 10 marek, 1943
Zakończenie: 27-01-2022 21:01:20
336697
Opis: | Getto Łódź (1941–1943), FAŁSZERSTWO - 10 marek, 1943, Łódź, wybite na cienkim krążku |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | aluminium, 2.84 g, biała patyna |
Literatura: | Jaeger L.4b, Parchimowicz 15a, Sarosiek 3/5 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 340