Polska, 10 złotych, 1939

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:58:40
336892
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  120 zł