Polska, 10 złotych, 1933

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:58:00
337819
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta lekko czyszczona, patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 342

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  420 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł