Polska, półtorak, 1661

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, półtorak, 1661

Polska, półtorak, 1661

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:53:40
338250
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, półtorak, 1661, Poznań, odmiana z cyfrą 60 na jabłku królewskim
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dwukrotne uderzenie stempla awersu, ale ładnie zachowane, patyna
Literatura: Górecki P.61.2.a (F3), Kop. 1567 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 244

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  90 zł