Bizancjum, follis, 886–912

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Bizancjum, follis, 886–912

Bizancjum, follis, 886–912

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:44:20
338065
Opis: Bizancjum - Leon VI (886–912), follis, 886–912, Konstantynopol, Aw: Popiersie na wprost, +LEON bASILEVS ROM, Rw: Napis LEOn / En ΘΕΟ bA / SILEVS R / OMEOn
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 25.2 mm, 5.49 g, gruba zielona patyna
Literatura: DOC 8, Sear 1729

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 206

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  60 zł