Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:43:40
338066
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Thourioi, brąz, IV w. pne, Aw: Głowa Ateny w prawo, Rw: Byk szarżujący w prawo, u góry ΘOYPIΩN i ΛP, w odcinku tuńczyk w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.4 mm, 7.22 g, gruba zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 1459 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 337

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł