Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:18:40
209131
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6484996
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: papier lekko pofalowany, zagniotka z lewej strony i delikatne przebarwienie przy lewym dolnym marginesie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 160

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  480 zł
5)  460 zł
6)  450 zł
7)  410 zł
8)  380 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł