wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, IS..

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:01:00
92192
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, ISBN 8391336190
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog poslkich banknotów, wydany w języku angielskim, dodatkowo w suplemencie znajdują się banknoty "Ober-Ostu" oraz Getta w Łodzi

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 174

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł