Polska, Jasna Góra 1382–1982, 1983

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:24:40
337504
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jasna Góra 1382–1982, 1983, Poznań, Aw: W środku popiersie papieża lekko w lewo, u góry herb papieski, po lewej Bazylika św. Piotra, po prawej kościół w Wadowicach, na dole herb zakonu paulinów, Rw: Klasztor, JASNA GÓRA / 1382-1982 /,w odcinku punca srebra, medal wykonany w zakładzie Polsrebro Poznań
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.3 mm, 46.80 g, patyna, medal w oryginalnym etui
Literatura: Grabowski 0349, Nestorowicz 294

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 113

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł