Polska, Wizyta Jana Pawła II w Krakowie, 1980

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:24:00
337493
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Wizyta Jana Pawła II w Krakowie, 1980, Częstochowa, Aw: Popiersie papieża na wprost, JAN PAWEŁ II, Rw: Fragment łodzi z żaglem, obok 2-10•VI•1979, KRAKÓW - NOWA HUTA - ŁÓDŹ PIOTROWA, na obrzeżu punca srebra i VC, medal projektu Bronisława Chromego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 45.5 mm, 45.71 g
Literatura: Grabowski 0116, Nestorowicz 123

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 77

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  120 zł