Polska, Urbi et Orbi, 1979

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, Urbi et Orbi, 1979

Polska, Urbi et Orbi, 1979

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:23:40
336826
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Urbi et Orbi, 1979, Częstochowa, Aw: Postać papieża lekko w lewo, z umiesionymi rękami, JAN / PAWEŁ / II, Rw: Krzyż na którym okrąg, URBI - ET / ORBI, na obrzeżu punca srebra i punca producenta, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wybity w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych Sp. z o. o. w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 45.3 mm, 46.21 g
Literatura: Grabowski 26, Nestorowicz 142

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  110 zł