Pozostałe, Intaglio, II poł. XIX w.

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:22:20
337904
Opis: Pozostałe, Intaglio, II poł. XIX w., Intaglio z personifikacją Republiki Francuskiej, z czpką frygijską i rózgami liktorskimi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: żywica (?), srebro, 8.11 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 219

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  24 zł