Niderlandy, 200 lat Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii, 1864

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:20:00
337901
Opis: Niderlandy, 200 lat Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii, 1864, Aw: Tarcza herbowa, po bokach statek i budynek, pod tarczą wstęga na której WT JONSTEN VERSAEMT, KONINKLIJKE AKADEMIE VAN BEELDENDE KUNSTEN TE ANTWERPEN, Rw: Wieniec w którym pergamin z napisem, TWEEHONDERDJARIG JUBELFEST
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.5 mm, 14.90 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 147

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  16 zł