Wielka Brytania, 1 szyling, 1890

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:19:20
337474
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 1 szyling, 1890, Londyn, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania królowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: S. 3927

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 223

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  42 zł
10)  40 zł
11)  38 zł
12)  36 zł