Węgry, 3 krajcary, 1672 KB

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, 3 krajcary, 1672 KB

Węgry, 3 krajcary, 1672 KB

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:18:00
337399
Opis: Węgry - Leopold I (1658–1705), 3 krajcary, 1672 KB, Kremnica
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, charakterystyczne, dla monet wybijanych z walca, wygięcie
Literatura: Herinek 1584, Huszár 1465

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 131

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  48 zł