Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 1/2 kopiejki, 1914 СПБ

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:10:40
336214
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1/2 kopiejki, 1914 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wyśmienita sztuka
Literatura: Bitkin 274, Brekke 25, Kazakov 471

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 105

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  150 zł
4)  95 zł
5)  55 zł
6)  36 zł
7)  28 zł
8)  24 zł