Rosja, 3 kopiejki, 1915

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 3 kopiejki, 1915

Rosja, 3 kopiejki, 1915

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:09:00
336193
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 3 kopiejki, 1915, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane
Literatura: Bitkin 228, Brekke 92, Kazakov 484

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 173

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  75 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  48 zł