Niemcy, 3 marki, 1930 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1930 A

Niemcy, 3 marki, 1930 A

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:07:20
337879
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1930 A, Berlin, wybite z okazji zakończenia okupacji alianckiej w Nadrenii / Rheinlandräumung
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 88, Jaeger 345

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 98

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  90 zł