Niemcy, 500 marek, 1922

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 500 marek, 1922

Niemcy, 500 marek, 1922

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:03:40
337891
Opis: Niemcy - Westfalia, 500 marek, 1922
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony
Literatura: Jaeger N15

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 99

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł