Niemcy, 100 marek, 1922

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 100 marek, 1922

Niemcy, 100 marek, 1922

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:03:20
337895
Opis: Niemcy - Westfalia, 100 marek, 1922
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Jaeger N14

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 65

1)  18 zł