Niemcy, 2 marki, 1901

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:02:00
337870
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1901, Berlin, 200. rocznica ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  195 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  60 zł