Niemcy, 3 marki, 1913

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1913

Niemcy, 3 marki, 1913

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:01:20
337867
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 159

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  100 zł
11)  60 zł