Niemcy, 5 marek, 1874 D

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1874 D

Niemcy, 5 marek, 1874 D

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:57:40
337861
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II (1864–1886) - system markowy, 5 marek, 1874 D, Monachium
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik szczególnie tak ładnie zachowane, nakład 84.960 sztuk
Literatura: AKS 194, Jaeger 42

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 245

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  460 zł
6)  380 zł
7)  290 zł
8)  250 zł
9)  240 zł