Niemcy, 3 marki, 1914 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1914 A

Niemcy, 3 marki, 1914 A

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:57:00
337859
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Fryderyk II (1904–1918), 3 marki, 1914 A, Berlin, 25. rocznica zaślubin Fryderyka II z Marią Badeńską
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 24

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 160

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł