Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:50:20
337856
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 116, Davenport 778, Thun 265

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 161

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł