Niemcy, talar, 1862

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:43:20
337854
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto - Wolne Miasto Frankfurt (1762–1866), talar, 1862, Frankfurt
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 10, Dav. 652, Thun 144

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  85 zł
8)  65 zł