Grecja, 2 euro, 2004

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Grecja, 2 euro, 2004

Grecja, 2 euro, 2004

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:33:00
337987
Opis: Grecja - IV Republika od 1974, 2 euro, 2004, Ateny, Igrzyska XXVIII Olimpiady, Ateny 2004
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: KM 209

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 133

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł
4)  16 zł