Dania, 2 korony, 1903

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Dania, 2 korony, 1903

Dania, 2 korony, 1903

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:28:00
337850
Opis: Dania - Krystian IX (1863–1906), 2 korony, 1903, Kopenhaga, 40-lecie panowania Krystiana IX
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, delikatna patyna
Literatura: Hede 12, KM 802

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 435

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  75 zł