Austria, dwudukat 1643 – nowe bicie, 1963

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:24:20
337470
Opis: Austria - II Republika (od 1945), dwudukat 1643 – nowe bicie, 1963, Hall, oficjalna emisja dwudukata, wybita w srebrze w 1963 roku
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.3 mm, 6.59 g, uszkodzenia przy dacie

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł