Śląsk, 3 krajcary, 1699 CB

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Śląsk, 3 krajcary, 1699 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1699 CB

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:19:40
337400
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I (1658–1705), 3 krajcary, 1699 CB, Brzeg, w legendzie rewersu ARCHIDVX AV i BVR•SIL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 748, Herinek 1567, E.-M. -

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 73

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  46 zł