Ryga- miasto, szeląg, 1643

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Ryga- miasto, szeląg, 1643

Ryga- miasto, szeląg, 1643

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 21:18:40
337969
Opis: Ryga- miasto - Krystyna (1632–1654), szeląg, 1643, Ryga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zacięcie na obrzeżu, ale bardzo ładny, patyna
Literatura: SB 62

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 104

1)  26 zł
2)  24 zł