Polska, 100 złotych, 1976

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:57:40
337702
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko (1746-1817), wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "625", nakład: 3.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P364a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 102

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  110 zł