Polska, 100 złotych, 1966

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:57:00
337459
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 375

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  100 zł
9)  90 zł