Polska, 100 złotych, 1966

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:56:40
337666
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 208

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  450 zł
6)  400 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł
15)  125 zł