Polska, 200 złotych, 1986

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:56:00
337696
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1986, Warszawa, Władysław I Łokietek (1320–1333), wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 10.040 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P449a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  30 zł