Polska, 500 złotych, 1982

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 500 złotych, 1982

Polska, 500 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:55:20
337709
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 500 złotych, 1982, Warszawa, Dar Młodzieży, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, jasna patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P458a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 98

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł