Polska, 10 złotych, 1970

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1970

Polska, 10 złotych, 1970

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:48:20
337564
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1970, Warszawa, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 236b

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 84

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł