Polska, 10 złotych, 1967

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1967

Polska, 10 złotych, 1967

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:45:40
337584
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1967, Warszawa, gen. Karol Świerczewski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 231

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 95

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  20 zł
4)  18 zł