Polska, 10 złotych, 1964

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:43:40
337527
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki – Sześćsetlecie Uniwersytetu Jagiellońskiego (napis wklęsły)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego
Literatura: Parchimowicz 227

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  30 zł