Polska, 10 złotych, 1959

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1959

Polska, 10 złotych, 1959

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:42:20
337509
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1959, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego
Literatura: Parchimowicz 224a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 216

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  40 zł
8)  36 zł