Polska, 100 złotych, 1979

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1979

Polska, 100 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:42:00
337677
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1979, Warszawa, Ludwik Zamenhof 1859–1917
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 285

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł