Polska, 100 złotych, 1978

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:41:20
337676
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Janusz Korczak 1878–1942
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w kaplsu
Literatura: Parchimowicz 282

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  30 zł