Polska, 100 złotych, 1977

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:40:40
337681
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846–1916
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 277

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł